Με απόλυτη επιτυχία στέφθηκε η για ΠΡΩΤΗ φορά αποκριάτικη παρέλαση που πραγματοποιήθηκε στην πόλη μας! Οι Καλλιθεάτες αγκάλιασαν και αυτή την πρωτοβουλία του Δήμου, μου μοίρασε κέφι και χαρά σε μικρούς και μεγάλους. Και του χρόνου!
Ο αγαπημένος μας αγώνας, πουδιοργανώνει ο Φιλαθλητικός Σύλλογος Καλλιθέας με τη συνεργασία του Δήμου Καλλιθέας έρχεταιγια 12η χρονιά την Κυριακή 7 Απριλίου 2024 στην...