“Εμπονεστια”, Απόκριες στον Πόντο: Από την Αδελφότητα Ποντίων “Η Παναγία Γουμερά”, στο πλαίσιο των αποκριάτικων εκδηλώσεων του Δήμου Καλλιθέας. Οι Καλλιθεάτες αγκάλιασαν και αυτό το δρώμενο που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Θέατρο Καλλιθέας.
Ο αγαπημένος μας αγώνας, πουδιοργανώνει ο Φιλαθλητικός Σύλλογος Καλλιθέας με τη συνεργασία του Δήμου Καλλιθέας έρχεταιγια 12η χρονιά την Κυριακή 7 Απριλίου 2024 στην...