Η ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ, διοργανώνει παζάρι με τρόφιμα χωρίς μεσάζοντες το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου, έξω από το Κλειστό Παλαιού Φαλήρου (Tae Kwon Do).
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου: Παζάρι με παραγωγούς στο Παλαιό Φάληρο
![](https://www.notiosxtypos.gr/wp-content/uploads/2018/02/protovouliapolionfalio-800x445-1.jpg)
Για την Καλλιθέα, το Μοσχάτο και τα Νότια Προάστια
Η ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ, διοργανώνει παζάρι με τρόφιμα χωρίς μεσάζοντες το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου, έξω από το Κλειστό Παλαιού Φαλήρου (Tae Kwon Do).