Με τις εξαιρετικές συναυλίες του σπουδαίου πιανιστικού σχήματος Piandaemonium ξεκίνησε στην Αίθουσα Σταύρος Νιάρχος της ΕΛΣ στο ΚΠΙΣΝ το Διεθνές Φεστιβάλ Πιάνου 2017, ένα φεστιβάλ αποκλειστικά αφιερωμένο στον «βασιλιά των οργάνων», το οποίο πραγματοποιείται για πρώτη φορά σε συνεργασία με το Φεστιβάλ Πιάνου Θεσσαλονίκης….συνέχεια εδώ
To Διεθνές Φεστιβάλ Πιάνου 2017 συνεχίζεται στην Εθνική Λυρική Σκηνή
![](https://www.notiosxtypos.gr/wp-content/uploads/2017/11/diethnes-festival-pianou-lyriki.jpg)