Η Δευτέρα έφτασε, ο καιρός δείχνει να φτιάχνει, και ο μήναςέχει 9! Επόμενη MoW στάση λοιπόν στο Παγκράτι! Με τους γνωστούς κύκλους μας, όπως πάντα, μέχρι να φτάσουμε!
Τα λέμε πλατεία!
Επόμενη MoW στάση λοιπόν στο Παγκράτι!
![](https://www.notiosxtypos.gr/wp-content/uploads/2015/03/11058482_623264521138390_6747015024696228711_n.jpg)
Για την Καλλιθέα, το Μοσχάτο και τα Νότια Προάστια
Η Δευτέρα έφτασε, ο καιρός δείχνει να φτιάχνει, και ο μήναςέχει 9! Επόμενη MoW στάση λοιπόν στο Παγκράτι! Με τους γνωστούς κύκλους μας, όπως πάντα, μέχρι να φτάσουμε!
Τα λέμε πλατεία!