Header AD

Τα τελικά αποτελέσματα σε σταυρούς όλων των συνδυασμών και των υποψηφίων για τον δήμο της Καλλιθέας

Τα τελικά αποτελέσματα σε σταυρούς όλων των συνδυασμών και των υποψηφίων για τον δήμο της Καλλιθέας.









Οι σταυροί των υποψηφίων του συνδυασμού Η ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΛΛΑΖΕΙ - ΚΑΡΝΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΡΝΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 8726
ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 821
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 731
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 684
ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 680
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ-ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 469
ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 433
ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 405
ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 374
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 369
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 367
ΚΟΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 364
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 356
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 349
ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 345
ΖΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 329
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 328
ΓΑΛΙΤΣΗ-ΨΑΡΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 313
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 307
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΖΑΧΑΡΙΑ 295
ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 280
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 276
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 271
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 271
ΑΠΕΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 267
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 265
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 262
ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 259
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 252
ΑΒΑΡΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ 250
ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 246
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 241
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 234
ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 228
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΠΕΤΡΟΥ 217
ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΑΣΙΜΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 217
ΖΙΑΒΡΑ-ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 199
ΖΑΪΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 189
ΧΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 187
ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 183
ΔΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 175
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΝΤΟΡΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 174
ΣΕΦΑΛΙΔΟΥ-ΔΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 173
ΑΦΕΝΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 165
ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 164
ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 164
ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΡΙΝΟΥ 162
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 159
ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΠΑΓΩΝΗ 155
ΜΑΛΙΝΙΔΟΥ ΣΜΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 154
ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 153
ΛΑΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 152
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 147
ΨΥΡΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 139
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 130
ΜΠΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 129
ΕΚΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 124
ΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΦΩΤΙΟΥ 123
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 123
ΜΕΣΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΚΛΗΤΗ του ΠΕΤΡΟΥ 116
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 104
ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 102
ΜΕΤΑΞΑ ΘΕΚΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100
ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 98
ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 95
ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 94
ΚΑΠΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 94
ΖΙΩΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 93
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 87
ΚΟΥΒΑΤΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
ΤΖΙΚΑ ΞΑΝΘΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 76
ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 68
ΣΥΜΕΩΝ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 67
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 66
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 65
ΠΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 64
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΡΤΖ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 58
ΝΤΑΝΤΑΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 56
ΜΑΚΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 53
ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
ΜΩΥΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 51

Οι σταυροί των υποψηφίων του συνδυασμού ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΜΑΣ - ΒΑΣΩ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΣΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 7776
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1073
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΝΑΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 817
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 674
ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 532
ΜΑΡΩΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 471
ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 466
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 466
ΤΣΕΝΚΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 435
ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 385
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 363
ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 361
ΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 354
ΗΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 351
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 336
ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ 320
ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 304
ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 302
ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ(ΠΕΝΥ) του ΜΙΧΑΗΛ 296
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ(ΧΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 286
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ-ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ 284
ΜΑΤΣΚΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ 275
ΒΕΚΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 258
ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ ΖΩΗ(ΖΕΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 258
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 242
ΔΑΜΑΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 224
ΚΑΣΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 223
ΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 222
ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 221
ΠΑΚΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ 215
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 213
ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 206
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 203
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 199
ΜΑΝΑΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 192
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 178
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 176
ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 166
ΑΒΑΚΙΑΝ ΚΑΡΑΜΠΕΤ(ΚΑΡΟΛΟΣ) του ΑΡΝΤΙΝ ΧΡΗΣΤΟΥ 164
ΤΣΟΛΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ 156
ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 153
ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 153
ΤΖΑΜΑΡΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 151
ΜΑΣΟΥΡΙΔΟΥ ΠΩΛΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 151
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 148
ΓΚΡΙΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΝΑΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 135
ΓΑΛΑΤΣΙΔΑ-ΓΙΔΑΚΟΥ ΒΑΪΑ(ΒΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 134
ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 132
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 129
ΚΑΨΙΩΤΗ-ΛΕΛΛΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 126
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ 125
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 125
ΜΕΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 124
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 112
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 109
ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 108
ΠΙΠΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 106
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΖΩΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ 106
ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ-ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ(ΚΙΚΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 106
ΣΠΕΤΣΙΕΡΗ-ΑΝΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΥ 103
ΣΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΙΤΣΙΟΥ 98
ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
ΧΑΡΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 90
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 89
ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 87
ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
ΜΟΥΝΤΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83
ΝΕΧΑΛΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 82
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 79
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 78
ΜΙΧΑΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 78
ΜΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 76
ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 73
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 64
ΜΠΟΥΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 57
ΣΙΒΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 50
ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47
ΣΕΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44
ΧΟΝΕΪΝ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤ του ΣΟΧΝΤΙ 41
ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ(ΦΡΟΣΩ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 38
ΜΠΑΖΙΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37
ΣΚΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 29

Οι σταυροί των υποψηφίων του συνδυασμού Η ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΜΠΡΟΣΤΑ -ΨΑΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΨΑΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6780
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 998
ΕΜΙΡΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 928
ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 867
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 863
ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 857
ΔΗΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 702
ΒΙΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΙΡΗ) του ΚΑΡΟΛΟΥ 428
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 427
ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 401
ΨΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 390
ΧΑΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 329
ΤΑΛΙΑΚΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ(ΛΙΛΥ) του ΚΟΣΜΑ 302
ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 287
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ 279
ΚΟΝΤΙΖΑ ΕΛΕΝΗ(ΕΛΕΝΑ) του ΖΑΝΝΗ-ΙΩΑΝΝΗ 274
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 272
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ-ΜΑΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 267
ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ 262
ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 262
ΜΟΥΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΡΙΖΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 250
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΣΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 236
ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 187
ΚΟΥΤΣΟΥΠΕΤΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 186
ΡΟΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ(ΛΙΛΑ) του ΙΩΑΚΕΙΜ 184
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 164
ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΚΛΕΙΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 162
ΣΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 158
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ(ΚΕΛΥ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 152
ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 152
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 147
ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 147
ΖΕΡΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 141
ΔΑΥΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 136
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 131
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ(ΑΣΠΑ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 127
ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126
ΛΟΤΣΙΤΣΕΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΒΙΚΕΝΤΙΟΥ 124
ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 124
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 123
ΖΕΚΥΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 122
ΤΣΕΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 119
ΜΟΥΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 114
ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 114
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 110
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ(ΤΑΣΟΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 109
ΜΕΤΑΛΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ(ΕΥΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 100
ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥ-ΚΑΝΑΠΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 92
ΣΙΜΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 90
ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 85
ΑΡΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 85
ΜΕΓΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ(ΧΡΗΣΤΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 81
ΓΚΙΟΛΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 81
ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 75
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
ΜΑΡΚΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 66
ΚΕΛΑΪΔΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 63
ΜΟΥΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 62
ΚΟΤΣΙΚΗ-ΒΕΝΙΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 54
ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ 52
ΣΑΒΒΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 51
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΠΑΣΠΟΡΤ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33
ΣΦΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32

Οι σταυροί των υποψηφίων του συνδυασμού ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5191
ΚΟΤΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 673
ΔΑΒΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 498
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 473
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 444
ΚΑΣΤΑΝΗ-ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 418
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 396
ΕΡΜΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 355
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 325
ΒΑΖΑΙΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 321
ΟΥΡΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 241
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 233
ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 219
ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 213
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΓΕΛΟΥ 190
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 189
ΦΕΙΔΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ 175
ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 169
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 163
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 156
ΤΖΑΡΙΜΑ-ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 148
ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 146
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 146
ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΦΩΤΙΟΥ 145
ΒΑΒΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 139
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 139
ΚΟΥΪΜΤΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΜΠΟΡΙΣ 135
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ-ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΙΑΣΟΝΑ 133
ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 129
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 123
ΚΑΣΤΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 121
ΚΑΡΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 118
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 117
ΚΡΙΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 114
ΚΟΡΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ 114
ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 114
ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 109
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 108
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΣΑΑΚ 108
ΚΥΤΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 106
ΚΕΣΟΒ ΑΛΕΞΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 104
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 104
ΤΣΟΝΤΖΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΝΑ (ΜΙΚΕΛΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 102
ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 101
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 94
ΓΚΑΡΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 93
ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΑ) του ΣΑΒΒΑ 93
ΜΙΧΑΗΛΟΒΙΤΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΛΑΤΩΝΑ 92
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ 92
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 82
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 79
ΒΟΥΚΟΥΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 79
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 75
ΜΠΙΖΙΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 73
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 72
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
ΔΑΡΕΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΣΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 68
ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ 68
ΒΑΣΙΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΗΛΙΑ 62
ΜΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
ΜΠΟΖΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59
ΜΑΝΔΕΛΕΝΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 49
ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΣΤΗΒ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
ΣΙΚΕΛΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 35

Οι σταυροί των υποψηφίων του συνδυασμού ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4958
ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(ΛΙΝΑ) του ΓΑΒΡΙΗΛ 373
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 362
ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΕΔΟΥΣΗ 358
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΡΧΙΜΗΔΗ 347
ΓΚΟΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 324
ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 308
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 257
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 248
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 239
ΑΥΓΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 228
ΟΤΑΠΑΣΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 223
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΡΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 203
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198
ΚΟΤΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΣΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 191
ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΗ(ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 190
ΒΑΜΒΑΚΑ ΠΑΝΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 189
ΠΕΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 183
ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 170
ΡΗΓΑΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 168
ΔΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 162
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(ΒΕΤΑ) του ΜΗΝΑ 161
ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ(ΛΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 156
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 154
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 152
ΑΝΑΓΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 149
ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 148
ΜΠΡΕΣΤΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 144
ΛΙΒΑΔΑ ΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 141
ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΓΙΩΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 140
ΑΡΧΙΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 135
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 134
ΜΑΚΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ(ΕΥΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 130
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ 122
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 118
ΣΤΑΪΚΟΥ ΠΕΡΜΑΘΕΑ(ΘΟΥΛΗ) του ΑΠΟΛΛΩΝΑ 116
ΝΙΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 116
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 112
ΚΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 106
ΝΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 105
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 105
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 99
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 98
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 96
ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 93
ΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 93
ΔΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 89
ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 88
ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 88
ΠΙΛΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 88
ΧΑΣΑ ΕΝΤΒΙΣΑ του ΣΑΛΙ 88
ΜΕΛΙΣΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 85
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 85
ΤΣΑΚΑΛΩΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 80
ΚΟΪΤΣΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΣΙΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 72
ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ(ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 71
ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 66
ΛΑΖΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΚΤΩΡΑ 62
ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 58
ΣΠΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 56
ΚΛΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 56
ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΣΑΚΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 54
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΛΙΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 52
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΕΔΕΩΝ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑΚΗ 45
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ-ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29

Οι σταυροί των υποψηφίων του συνδυασμού ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 4361
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1409
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1263
ΤΖΟΥΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΟΛΥΒΙΟΥ 862
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 384
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 299
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 280
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 210
ΜΟΥΤΕΣΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΗΛΙΑ 180
ΑΝΑΠΛΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 171
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 163
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 149
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 138
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 136
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 134
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 131
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ 130
ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 114
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 112
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 111
ΠΑΡΛΑΒΑΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 108
ΒΛΑΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 106
ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΑΒΒΑ 94
ΠΟΥΛΑΝΤΖΑΚΛΗ-ΜΙΧΑΛΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 94
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 94
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92
ΚΟΡΙΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑ 88
ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 86
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΕΤΡΟΥ 79
ΦΡΥΓΑΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 77
ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 76
ΚΛΗΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 75
ΚΑΓΚΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 74
ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74
ΓΙΑΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 73
ΒΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 71
ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 69
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 67
ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 67
ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 66
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ (ΚΩΣΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65
ΦΟΥΦΑ ΡΗΓΙΝΑ (ΡΕΓΓΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 65
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΗΛΙΑ 62
ΝΑΣΟΥΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 61
ΚΟΥΤΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 61
ΛΟΥΚΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 59
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 59
ΙΩΑΚΕΙΜ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 56
ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 55
ΜΠΑΡΔΑ-ΧΑΡΙΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ 53
ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51
ΜΑΥΡΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
ΓΙΟΓΚΑΡΑΣ (ΛΙΟΓΚΑΡΗΣ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 49
ΜΠΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
ΧΑΙΡΕΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 46
ΜΙΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 43
ΚΑΤΣΙΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40
ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 40
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
ΠΕΡΑΝΤΩΝΗ ΠΑΠΑΔΙΑ (ΠΑΤΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΑΣΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 34
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19

Οι σταυροί των υποψηφίων του συνδυασμού ΤΩΡΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ

ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1445
ΚΟΣΜΙΔΟΥ-ΠΡΕΝΤΖΑ ΕΥΣΕΒΙΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 156
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΣΤΑ 137
ΓΙΑΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 133
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 108
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 92
ΒΟΥΜΒΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 91
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ 91
ΧΑΛΑΣΤΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 88
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΙΣΑΑΚ 88
ΒΛΑΧΟΥ-ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ 73
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 69
ΜΑΛΑΜΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59
ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 55
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54
ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ-ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 52
ΑΡΓΕΝΤΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52
ΔΑΡΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 52
ΤΖΙΛΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 48
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
ΚΟΚΚΩΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 47
ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 45
ΔΟΥΝΑΒΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 45
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 38
ΦΕΛΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝA του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 38
ΒΡΟΥΣΗ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ 38
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 37
ΒΡΕΤΑΚΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37
ΒΟΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 36
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 35
ΤΣΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 35
ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΗΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 32
ΓΩΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΩΥΣΗ 30
ΚΑΠΑΓΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 30
ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 30
ΚΟΥΜΠΕΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 30
ΧΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 29
ΠΛΩΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 27
ΔΙΑΓΟΥΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 24
ΖΑΝΤΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 23
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 21
ΣΥΡΙΓΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
ΦΑΡΜΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΡΑΚΛΗ 20
ΚΑΙΣΑΡΕΥΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 20
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
ΤΣΙΡΙΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
ΣΚΑΡΛΕΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 14
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 14
ΜΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΖΑΚΙ 12
ΔΙΟΛΙΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 12
ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11
ΤΑΜΠΑΚΟΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 10

Οι σταυροί των υποψηφίων του συνδυασμού ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΡΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΡΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΟΜΗΡΟΥ 975
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 156
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 130
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 102
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 80
ΚΡΙΔΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 80
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 60
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 51
ΚΑΛΤΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 50
ΦΩΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 49
ΖΑΚΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 49
ΛΙΟΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 46
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΡΙΣΙΟΥ 44
ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΝΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 42
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40
ΒΑΤΙΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 39
ΔΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 36
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 36
ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΠΑΜΕΛΑ του ΟΥΩΛΕΡ 35
ΚΑΛΑΜΒΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 34
ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31
ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑ ΝΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 29
ΚΑΡΑΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΣΗΦ 28
ΜΑΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25
ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΑΝΝΑ(ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
ΠΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
ΤΕΡΖΊΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 22
ΘΩΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 18
ΜΟΥΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17
ΦΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ 16
ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΦΕΛΙΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 16
ΛΟΓΑΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 16
ΠΙΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
ΠΕΡΓΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ 12
Τα τελικά αποτελέσματα σε σταυρούς όλων των συνδυασμών και των υποψηφίων για τον δήμο της Καλλιθέας Τα τελικά αποτελέσματα σε σταυρούς όλων των συνδυασμών και των υποψηφίων για τον δήμο της Καλλιθέας Reviewed by athinapoli gr on 24.6.14 Rating: 5

Δεν υπάρχουν σχόλια

Post AD